Vyzpovídej babičku!

E-book o tom, jak si můžete zajímavě užít čas s prarodiči a jak přes mezigenerační sdílení posílíte rodinné vazby

moje babička

Odkládáte neustále návštěvu svých prarodičů?Nevíte, o čem si s nimi povídat?
Obáváte se rozpaků a nepříjemného mlčení?

Věřte, že nejste první ani poslední.
Děje se to mnoha lidem okolo vás
a dělo se to kdysi také mě.

A co kdybych vám ukázala, jak takovou "povinnou" návštěvu úplně proměnit, abyste se na tu vaši babičku začali opravdu těšit?

zjistíte, že vás povídání s babičkou či dědou může opravdu bavit

že můžete s rodiči či prarodiči obnovit zpřetrhané vazby

a navíc získáte jedinečný základ pro vaši rodovou kroniku

Jak si s prarodiči povídat se dozvíte v e-booku

Vyzpovídej babičku!

Pred čítaním ebooku som mala jediné očakávanie: bola som zvedavá! Som v období, keď zrejem/starnem a začínam si uvedomovať dôležitosť mojich koreňov. Babičku ešte mám, toľko bohatstva v nej v podobe spimienok a príbehov a ja to vôbec neoceňujem! Tvoj ebook mi otvoril oči, mam chuť okamžite babičke zavolať a položiť jej všetky krásne otázky z Tvojho ebooku. Najkrajšia časť z ebooku bola pre mňa časť o fotografovaní, zachytení babičky a predmetov, ktoré ju vystihujú. Naozaj krásne hlboko poňaté, udrelo to na správnu strunu u mňa, aj si tú moju babičku hneď vyfotím! A ešte sa mi veľmi páčili otázky v rámci osobnostného profilu. Mňa "fakty" veľmi nezaujímajú, som skôr pocitový človek, teším sa, keď si budem pretstavovať, ako sa babička asi cítila ako mladé dievča so svojimi túžbami a snami. Ebook nadmieru splnil moje očakávania, v prvom rade cítiť, že si odborník v tejto oblasti, miluješ ju a máš dar sprostredkovať ju ostatným. V druhom rade, ebook má obrovský presah, dotýka sa duší celej rodiny!
Líbil se mi nápad na povídání s rodiči. Někteří už mezi námi nejsou a zpětně je člověku líto, že se jich nezeptal na tolik věcí. V e-booku je spoustu informací a přesný návod, jak postupovat krok za krokem včetně konkrétních otázek pro zpovídanou osobu. Doporučuji všem, co se odhodlávají a moc neví, jak začít. A taky těm, kteří by třeba rádi trávili s prarodiči více času, ale neví, o čem si s nimi povídat. I kdyby nakonec zůstalo jen u nahrávek rozhovorů, je to cenný materiál pro budoucí generace.
Milada Kostrhounová
Grafička

e-book vyzpovídej babičku
a co se v něm dozvíte?

Jak to vypadá uvnitř e-booku

Jako bonus s vámi budu sdílet šablonu PROFIL MÉHO PŘEDKA

Je to šablona vytvořená v aplikaci canva. Můžete ji použít, pokud budete chtít zpracovat život vašeho vypravěče také písemně a sdílet jej se svými blízkými. Originální design při zpracování bude pro vaše příbuzné mnohem více atraktivní a raději se do něj začtou. 

Možná si říkáte, že povídání s babičkou není žádná věda.

A já vám potvrdím, že máte pravdu. Taky jsem tak začínala, prostě jsem se ptala na běh jejího života, jak šel čas. Nicméně když pak máte rozhovor zpracovat i na papír, vše vidíte najednou v jiné perspektivě a ptali byste se jinak a na jiné věci. S mým e-bookem tohle rozčarování můžete přeskočit. Nehledě na fakt, že když znáte účel svých otázek, rozhovory a hlavně vaše babička vás o level více baví.

A co když se vám e-book nebude líbit, protože jste od něj třeba očekávali něco jiného nebo se dozvíte to, co už víte a aplikujete to v praxi?

Pak mám pro vás 14denní garanci vrácení peněz od doby, kdy zaplatíte e-book. Bez otázek vám peníze v plné výši vrátím na váš účet.